Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy warto już przerzucić się na nowy procesor? A co z ramem?


99KaNaK99

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanoo,

 

Mam do was pytanie,.Czy warto przerzucić się już na nowy procek? A ram?

 

Popatrzcie i czekam na opinie...

 

http://scr.hu/0ixm/x05ty

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć.

Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano

Zamierzałem wymieniać wczesnymi świętami Bożego Narodzenia ;) Śmiało możecie doradzać ;)

 

Mam też pytania:

 

1.Ile kasy biorą za wymianę procka? (średnio oczywiście...wiadomo,że w każdym punktcie inaczej)

 

2.Czy procesor to ogromny wydatek?

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć.

Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano

Przepraszam ale nie za bardzo orientuję się w procesorach.

 

Może ja nie będę podawał ile kasy max wydam tylko wy doradzicie mi jaki wybrać..

Chodzi mi o to,żeby poszedł mi na nim na luzie np.Assassin's creed III

BF3

COD MW3

Hitman Absolution

Sniper Elite V2

 

Takie wiecie "najnowsze tytuły"

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć.

Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano

oho najnowsze tytuły czyli troszke wydatku będzie potrzeba ;)

Rozumiem ale jestem graczem i poprostu jak zobaczyłem,że BF3 czy ACIII mi nie pójdzie to się za głowę złapałem :D

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć.

Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano

To się szykuj na wydatek około 500 złotych xD

WOOOOOO ooostro :D No to trzeba będzie doooooobrze kasy dołożyć ... Kurde mam nadzieje,że będę miał tyle kasy na ten wydatek ...No ale wszystko okaże się niedługo ...

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć.

Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano

Weź Intel Core I5 2500K Tylko jaki masz socket na płycie głównej jak masz 1555 to nie musisz wymieniać płyty głównej

Sorry,ale jestem KOMPLETNIE zielony w płytach głównych (jeszcze bardziej niż w prockach).Mógłbyś napisać mi jak to sprawdzić?

 

O JA %$%%%%%@@#$@#$ Ten Intel Core I5 2500K na allegro po 900zł !!! O JA *!%#@&%*@

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć.

Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano

Tu masz link do pobrania programu i w tym programie sprawdź

http://www.instalki....c/118/2560.html

Jak widzę po procku to masz socket 775

Czyli jakie koszta niosą się razem z tym socketem pod ten Intel Core I5 2500K?

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć.

Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano

Najlepiej to kup ten procek oraz płytę główną wymień to wtedy tez ram zmienisz:

CPU: http://www.morele.ne...i52500k-358735/

MOBO: http://www.morele.ne...ossfire-459863/

RAM: http://www.morele.ne...2k2-8gx-433757/

A jaki masz zasilacz oraz karte graficzną???

 

Chyba że chcesz coś tańsego

Karta :http://scr.hu/0ixm/naixo

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć.

Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano

A zasilacz ile wat i jaka firma???

Znowu nie wiem jak sprawdzić :( SoRRy

 

Znowu nie wiem jak sprawdzić :( SoRRy

chyba trzeba odkręcać tak z tyłu kompa :/

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć.

Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano

Tra otworzyć obudowe i na zasilaczu powinna być naklejka z firmą oraz ilością wat

Daj mi chwile :P

 

Daj mi chwile :P

Jest napisane AC 230 V

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć.

Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano

OOO To będziesz musiał wymienić jeszcze Zasilacz conajmniej na taki: http://www.morele.ne...a-400s8-397276/

W jakim mieście mieszkasz to może w twoim mieście jest jakiś sklep komputerowy przejdź się d niego z swoim blaszakiem oni ci wszytsko doradzą polecam sklep ProLine

Mieszkam w dosyć małym miasteczku 20km od Lublina... Ja @#*%*_ to razem będzie kosztowało 1587zł... To prawie tyle co PC do gier z tego co wiem ... No to się pożądnie zastanowie nad kupnem ...

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć.

Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano

Najlepiej przjedź się do jekiegoś sklepu komputerowego oni ci najlepiej doradzą :)

Dzięki. Na pewno w najbliższym czasie to zrobię. Tak jak wcześniej mówiłem po podliczeniu części wyszło 1578 zł . A paczajcie na ten PC. Według mnie cud miód jak za taką cenę,ale ja się znam jak świnia na gwiazdach jeżeli chodzi o wiedzę o komputerach :P Jak myślicie czy ten PC byłby lepszy od mojego z tymi częściami???

 

PC:http://allegro.pl/komputer-do-gier-3d-dual-core-2x3-0ghz-gratisy-i2761212872.html

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć.

Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...